Jaunumi no bloga

Uzņēmums „Czech Partners Group s.r.o.”, ID: 03629783, Hartigova 1206/87, 130 00 Praha 3, Čehija (turpmāk — „CPG” vai „mēs”), kā interneta veikala www.elektroniska-kaklasiksna.lv administrators paziņo, ka visi personas dati (turpmāk — „dati”) tiek uzskatīti par stingri konfidenciāliem un tiek apstrādāti saskaņā ar piemērojamām tiesību normām personas datu aizsardzības jomā.
Jūsu personas datu drošība ir mūsu prioritāte. Tāpēc pievēršam pienācīgu uzmanību personas datiem un to aizsardzībai. Šajās konfidencialitātes pamatnostādnēs (turpmāk — „pamatnostādnes”) jūs atradīsiet informāciju par to, kādu jūsu personas informāciju mēs uzkrājam, kā mēs to apstrādājam saskaņā ar tiesību aktiem, kādiem mērķiem mēs to izmantojam, cik ilgi mēs to glabājam un kam mēs to varam nodot. Pamatnostādnēs informēsim arī par jūsu tiesībām saistībā ar jūsu personas datu apstrādi.

1. Kādus personas datus mēs apstrādājam?


Ja izmantojat mūsu interneta veikala vai citu objektu (piemēram, veikalu un preču saņemšanas vietu) pakalpojumus, mēs apstrādājam dažādu veidu jūsu datus.

1.1. Pirkšanas gadījumā
Visbiežāk jūs mums sniedzat informāciju par sevi, mūsu tīmekļvietnē aizpildot preču pasūtīšanas vai citu pakalpojumu saņemšanas veidlapu. Tie galvenokārt ir dati, kas nepieciešami pirkuma līguma noslēgšanai un izpildei.
Šie dati ir nepieciešami, lai apstrādātu pasūtījumu, un tos var iedalīt šādās grupās:
identifikācijas dati — piem., vārds un uzvārds, ja tas ir uzņēmums — nosaukums, uzņēmuma reģistrācijas numurs un nodokļu maksātāja numurs;
kontaktinformācija— ietver e-pasta adresi, pasta adresi, rēķina adresi, tālruņa numuru, bankas un maksājuma datus;
līguma darbības laikā izveidotie dati— konkrēta informācija par iegādātajām precēm, sniegto pakalpojumu apjomu un klienta iedalījumu.

1.2. Ja apmeklējat mūsu tīmekļvietni vai veidojat tās saturu
Apmeklējot mūsu tīmekļvietni, par jūsu apmeklējumu uzkrājam dažāda veida informāciju — IP adresi, pārlūka iestatījumus, vēlamo valodu un apmeklētās tīmekļvietnes, tostarp to apmeklējumu laikus. Tāpat uzraugām jūsu pārvietošanos tīmekļvietnē, piemēram, uz kurām saitēm noklikšķināt, lai varētu pielāgot rādāmo saturu, piedāvājot jums preces un saturu, kas jums noderētu.
Apmeklējot mūsu tīmekļvietni, mēs tīmekļa pārlūkā un jūsu izmantotajā ierīcē saglabājam un pēc tam lasām sīkdatnes; sīkdatnes ir atrunātas atsevišķā šo pamatnostādņu nodaļā.
Tomēr līdzās sīkdatnēm mēs apstrādājam arī informāciju par jūsu rīcību tīmekļvietnē, jūsu IP adresi un datiem, kurus sniedz pārlūks, — it īpaši ekrāna izšķirtspēju, jūsu ierīces operētājsistēmu, tostarp versiju, un valodas iestatījumiem.

1.3. Ja novērtējat mūs vērtējumu portālos
Pēc preču piegādes jūs no izvēlēta vērtējumu portāla varat saņemt aicinājumu sniegt vērtējumu un atsauksmes par iegādātajām precēm. Mēs vienlīdz augstu vērtējam visas atsauksmes, bet jūs varat izlemt, vai vēlaties mūs novērtēt. Gadījumā, ja izvēlaties novērtēt, mēs apstrādājam un nododam attiecīgajiem partneriem šādus datus:
kontaktinformācija— ietver e-pasta adresi, kas tiek izmantota vērtējuma pieprasījuma nosūtīšanai; no līguma izrietošie dati— konkrētas pasūtītās preces.

2. Kādus personas datus mēs apstrādājam?

2.1. Preču un pakalpojumu iegāde
Visbiežāk personas datus apstrādājam, lai varētu izpildīt pirkuma līgumu — sekmīgi apstrādāt jūsu pasūtījumu, kas saņemt mūsu tīmekļvietnē, lietotnē vai pa klientu apkalpošanas dienesta tālruni, un nosūtīt jums preces. E-pasta adrese un tālruņa numurs tiek izmantoti, lai nosūtītu pasūtījuma apstiprinājumu, apstiprinātu maksājuma saņemšanas faktu vai nosūtītu elektronisku rēķinu, kā arī informētu jūs par pasūtījuma statusu un sazinātos jebkurā citā jautājumā, kas saistīts ar pasūtījumu.

2.2. Klienta konts
Ja esat reģistrēts lietotājs, jūsu personas datus apstrādājam.

2.3. Tirgvedības piedāvājumi
Mēs sūtām komerciālu informāciju par precēm, kas ir līdzīgas jūsu līdz šim iegādātajām. Jūs vienmēr varat atteikties no šo e-pasta vēstuļu saņemšanas, izmantojot saiti „Atteikties”, kas atrodas katras šāda veida e-pasta vēstules kājenē.

2.4. Satura pielāgošana un veidošana nodrošina labāku tīmekļvietnes datplūsmu
Mēs vēlamies pielāgot jūs interesējošo saturu un preču ieteikumus. Šim nolūkam mēs izmantojam personas datus, ko uzkrājam, lai savā tīmekļvietnē personalizētu saturu un piedāvājumus. Jums redzamie tirgvedības piedāvājumi var būt izvēlēti, ņemot vērā papildinformāciju, ko esam ieguvuši par jums laika gaitā, piemēram, kontaktinformācija, demogrāfiskā informācija un iecienītākās preces, kā arī cita informācija, kas saistīta ar mūsu tīmekļvietnes lietošanu. Tomēr mēs neveicam pilnībā automatizētu apstrādi, kas varētu jums izraisīt tiesiskas sekas.
Mēs apstrādājam informāciju par jūsu rīcību tīmekļvietnē. Tas ļauj mums iegūt informāciju, kas ir noderīga nepārtrauktai mūsu tīmekļvietnes uzlabošanai, lai tā būtu pēc iespējas ērtāka lietotājiem. Tāpat mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, lai ģenerētu dažādus statistikas datus, piemēram, izsekotu datplūsmu vai mērītu reklāmu efektivitāti, kā arī testētu jaunas tīmekļvietnes vai mobilās lietotnes funkcijas. Informācija par jūsu rīcību tīmekļvietnē ir svarīga, tāpat kā citas darbības, lai novērstu uzbrukumus mūsu tīmekļvietnei.
Mūsu tīmekļvietnē jūs varat izveidot arī savu saturu. Ja nolemsiet rakstīt atsauksmes par iegādātajām precēm, mēs apstrādāsim jūsu personas datus, lai varētu apstrādāt un publicēt jūsu atsauksmes. Ja pievienosieties diskusijām mūsu emuāru rakstos vai ierakstīsiet komentāru, mēs apstrādāsim jūsu personas datus, lai varētu apstrādāt un publicēt jūsu komentāru.

2.5. Apmierinātības novērtēšana vērtējumu portālos
Saistībā ar pasūtījumu jūs no izvēlēta vērtējumu portāla varat saņemt aicinājumu sniegt vērtējumu par to. Šajā gadījumā apstrādes mērķis ir noteikt jūsu apmierinātību.

2.6. Aizsardzība, drošība un strīdu risināšana
Tāpat varam apstrādāt jūsu personas datus, lai nodrošinātu savu klientu un sistēmu aizsardzību un drošību, īstenotu savas tiesības un iesniegt tiesībpamatotus prasījumus, konstatētu un novērstu krāpšanu, risinātu strīdus vai īstenotu mūsu līgumus. Mēs varam apstrādāt personas datus arī jebkādu valsts iestāžu veiktu auditu nolūkiem.

3. Kāds personas datu apstrādes tiesiskais pamatojums?


Mēs apstrādājam personas datus dažādos apmēros un dažādiem mērķiem kā iepriekš norādīts 1. un 2. punktā:
a) bez jūsu piekrišanas, pamatojoties uz līguma izpildi, juridisku pienākumu izpildi vai mūsu likumīgajām interesēm; b) pamatojoties uz jūsu piekrišanu.
Apstrādes veidi, kas tiek izpildīti bez jūsu piekrišanas, ir atkarīgi no apstrādes mērķa un pozīcijas, no kādas jūs rīkojaties attiecībā pret mums — esat tikai mūsu tīmekļvietnes apmeklētājs, pērkat no mums preces vai esat reģistrēts lietotājs. Tomēr jūsu personas dati var tikt apstrādāti, ja esat pasūtīto preču vai pakalpojumu saņēmējs, ja sazināties ar mums vai apmeklējat mūsu veikalu.

3.1. Juridisko pienākumu izpilde
Mums jāizpilda arī noteikti pienākumi, ko nosaka spēkā esošie tiesību akti. Ja apstrādājam jūsu personas datus, lai izpildītu šos pienākumus, mums nav jāsaņem jūsu piekrišana šādai apstrādei. Pamatojoties uz tiesību aktiem, mēs sevišķi apstrādājam jūsu identifikācijas datus, saziņas informāciju un pasūtījumu informāciju. Īpašie dati, kurus mēs apstrādājam šajā gadījumā, ir norādīti 1. punkta apakšpunktā 1.1.

3.2. Piekrišana
Komerciāla rakstura saziņai pa e-pastu mēs varam apstrādāt jūsu personas datus ar jūsu piekrišanu. Mēs apstrādājam jūsu datus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā un atteikties no komerciāla rakstura saziņas. Īpašie dati, kurus mēs apstrādājam šajā gadījumā, ir norādīti 1. punkta apakšpunktā 1.3.

3.3. Likumīgās intereses
Mēs apstrādājam arī personas datus, pamatojoties uz likumīgajām interesēm, lai tādējādi varētu uzlabot un pielāgot sniegtos pakalpojumus, uzzinātu, vai jūs apmierina pasūtījuma apstrāde, un vēl efektīvāk virzītu tirgū mūsu piedāvātās preces un pakalpojumus. Tie parasti ir dati, kas minēti 1. punkta apakšpunktos 1.4. un 1.5.
Pamatojoties uz likumīgajām interesēm, kas ietver tiešo tirgvedību, mēs varam jums sūtīt arī komerciālu informāciju par precēm, kas ir līdzīgas precēm, kuras jūsu līdz šim iegādājāties no mums. Tomēr šis var notikt ar nosacījumu, ka jūs neiebilstat šādai apstrādei. Īpašie dati, kurus mēs apstrādājam šajā gadījumā, ir norādīti 1. punkta apakšpunktā 1.3.
Mūsu likumīgās intereses ietver arī tiesībpamatotu prasījumu, iekšējo ierakstu un mūsu pakalpojumu pareizas nodrošināšanas pārbaužu aizsardzību. Šajā gadījumā mēs apstrādājam visu kategoriju personas datus, kas minēti 1. punktā.
Mūsu likumīgās intereses ietver arī pasūtījumu novērtēšanas pieprasījumus, kas tiek īstenoti, izmantojot izvēlētu vērtējumu portālu, vai mūsu rīkoto klientiem paredzēto konkursu novērtēšanu. Īpašie dati, kurus mēs apstrādājam šajā gadījumā, ir norādīti 1. punkta apakšpunktos 1.8. un 1.9.

4. Kam mēs nododam personas datus?


Lielākajā daļā gadījumu mēs apstrādājam jūsu personas datus saviem nolūkiem kā atbildīgais par datu apstrādi. Tas nozīmē, ka mēs nosakām iepriekš minētos nolūkus jūs personas datu ievākšanai, apstrādes līdzekļus un pareizu izpildi.
Mēs arī nododam jūsu personas datus saviem datu apstrādātājiem, kuri, protams, atbilst ar likumu noteiktajām personu datu aizsardzības prasībām. Šie apstrādātāji personas datus apstrādā saskaņā ar mūsu norādījumiem, un šīs apstrādes laikā jūsu tiesības netiek skartas. Ar jūsu piekrišanu mēs varam nodot personas datus sabiedriskajiem tīkliem vai tirgvedības rīku operatoriem, lai citās tīmekļvietnēs rādītu mērķētas reklāmas.

4.1. Saņēmēju kategorijas
Mēs varam nodot jūsu personas datus šādiem subjektiem:
maksājumu pakalpojumus sniedzošajiem uzņēmumiem maksājuma par jūsu pasūtījumu apstrādes nolūkam, piem., pirkuma līguma izpildei;
pārvadātājiem jūsu pasūtīto preču un pakalpojumu piegādes nolūkam, kas var būt saistīts ar sūdzību risināšanu, tostarp pirkuma līguma laušanu;
preču piegādes un pakalpojumu sniegšanas centriem saistībā ar sūdzību par jūsu pasūtītajām precēm vai pakalpojumiem;
partneriem, kas nodrošina komerciālu saziņu un kam ir saistošs pienākums nodrošināt konfidencialitāti un kuri nedrīkst izmantot jūsu personas datus jebkādiem citiem nolūkiem;
tirgvedības rīku operatoriem, kas mums palīdz personalizēt piedāvājumus un saturu;
tehnoloģiju piegādātājiem un mākoņpakalpojumu sniedzējiem;
likumīgajiem vai finanšu pārstāvjiem vai tiesām nodokļu dokumentu apstrādei, parādu piedziņai vai citiem nolūkiem, kas rodas no mūsu ar likumu noteikto pienākumu izpildes;
valsts iestādēm mūsu tiesību piespiedu piemērošanas gadījumā (piem., policijai).
Ja trešās puses izmanto jūsu personas datus savās likumīgajās interesēs, mēs neesam atbildīgi par šādu apstrādi. Šādu iespējamu apstrādi nosaka tikai attiecīgo uzņēmumu un personu konfidencialitātes pamatnostādnes.

5. Cik ilgi mēs apstrādājam personas datus un kā tie tiek aizsargāti?

5.1. Apstrādes ilgums
Primāri jūsu personas datus apstrādājam mūsu līgumisko attiecību laikā, piem.. Mums ir pienākums apstrādāt personas datus, kas nepieciešami, lai izpildītu visas mūsu saistības, kuras izriet no starp mums noslēgtajā līgumā noteiktajiem pienākumiem vai no vispārīgi saistošām tiesību aktiem, laika posmā, kas norādīts tiesību aktos vai saskaņā ar tiem. Piemēram, mūsu izdotu grāmatvedības dokumentu gadījumā mums kā atbildīgajam par datu apstrādi ir pienākums saglabāt informāciju par jums vismaz desmit gadus no izdošanas dienas.
Primāri personas datus apstrādājam līgumisko attiecību laikā, piem.. Turklāt mēs apstrādājam personas datus tik ilgu laika posmu, kas noteikti nepieciešams, lai varētu pienācīgi izpildīt visus mūsu pienākumus, kas izriet no noslēgtā līguma un vispārīgi saistošiem tiesību aktiem. Piemēram, mūsu izdotu grāmatvedības dokumentu gadījumā mums ir pienākums saglabāt informāciju par jums vismaz desmit gadus.
Lai nodrošinātu jūsu pieprasījumu izpildi un klientu apkalpošanas kvalitāti, mēs apstrādājam jūsu personas datus mūsu noslēgto līgumisko attiecību ietvaros, tostarp vienu gadu pēc garantijas termiņa beigām precēm, kas iegādātas iespējamu strīdu atrisināšanas gadījumā.
Ja sazināties ar mums, izmantojot mūsu klientu apkalpošanas dienestu, mēs saglabājam saziņā izmantotos personas datus divus gadus, tostarp sarunu, kas tiek uzraudzītas, ierakstus.
Ja jūs piekrītat saņemt komerciālu informāciju, šī piekrišana ir spēkā četrus gadus vai līdz brīdim, kad to atsaucat. Ja jūs piekrītat saņem paziņojumus par uzraugāmo preču pieejamību, šī piekrišana ir spēkā līdz brīdim, kad tiek nosūtīta informācija par preces pieejamību, bet ne ilgāk kā vienu gadu, vai līdz piekrišanas atsaukšanas brīdim.
Ja piedalāties kādā mūsu rīkotā konkursā, mēs apstrādājam jūsu personas datus vienu gadu. Ja apmeklējat mūsu uzņēmuma veikalus vai citas telpas un to apkārtni, mēs apstrādājam kameru ierakstus 90 dienu laika posmā no ieraksta dienas.
Citos gadījumos jūsu personas datu apstrādes ilgums ir atkarīgs no apstrādes nolūka vai ir noteikts saistošos personas datu aizsardzības jomas tiesību aktos. Jūsu personas dati tiek automātiski izdzēsti pēc noteikto apstrādes periodu beigām.

5.2. Drošība
Par jums uzkrātie personas dati, kurus mēs apstrādājam, mums tiek nosūtīti šifrētā veidā, izmantojot droša datu pārraides protokola SSL šifrēšanas sistēmu. Šī sistēma nodrošina jūsu personas datu drošību, kad jūsu pārlūks sazinās ar mūsu serveri. Mēs nodrošinām savu tīmekļvietni un citas sistēmas, ar kurām strādājam, izmantojot piemērotus tehniskus un organizatoriskus pasākumus pret personas datu zaudēšanu un iznīcināšanu, pret nepilnvarotu personu piekļuvi jūsu personas datiem un pret jūsu datu pārveidošanu vai izplatīšanu.
Mēs nepārtraukti uzlabojam drošību, kā arī pieprasām saviem datu apstrādātājiem pierādīt to izmantoto sistēmu atbilstību Vispārīgajai datu aizsardzības regulai.
Ja reģistrējaties, piekļuve klienta kontam ir iespējama tikai pēc jūsu izvēlētās paroles ievadīšanas. Mums nav piekļuves jūsu parolei, jo uzglabājam to šifrētā veidā, ko pat mēs nevaram atšifrēt.
Cita starpā mēs vēlamies uzsvērt jums, ka ir ļoti svarīgi neizpaust savu pieteikšanās informāciju trešām personām. Iesakām atteikties pēc darba pabeigšanas klienta kontā, it īpaši gadījumā, ja ierīci izmanto arī citi lietotāji. Mēs neuzņemamies atbildību par jebkādu jūsu paroles ļaunprātīgu izmantošanu, ja vien mēs tieši neizraisām šādu situāciju.

6. Kā mēs izmantojam sīkdatnes?


Izmantojam arī sīkdatnes, lai mūsu tīmekļvietne varētu darboties pareizi un mūsu piedāvājumi būtu saistoši, interesanti un piemēroti tieši jums. Lai izmantotu sīkdatnes, jūsu izmantotajam tīmekļa pārlūkam tās ir jāatbalsta. Mūsu tīmekļvietne darbojas bez sīkdatnēm, bet ļoti ierobežotā apjomā un bez iespējas izmantot dažas pamatfunkcijas.
Sīkdatnes ir standarta rīks informācijas par tīmekļvietņu lietošanu saglabāšanai.
Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kas tiek automātiski izveidotas, kad jūs apmeklējat katru tīmekļvietni, un tās tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī vai citā ierīcē izmantotajā tīmekļa pārlūkā. Pateicoties dažām sīkdatnēm, mēs varam sasaistīt jūsu darbības mūsu tīmekļvietnē līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūku. Šīs sīkdatnes tiek automātiski izdzēstas, kad tiek aizvērts pārlūka logs.
Tomēr citas sīkdatnes paliek jūsu tīmekļa pārlūkā vai ierīcē noteiktu laika posmu un tiek atkal aktivizētas katru reizi, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļvietni. Papildus sīkdatnēm mēs izmantojam arī tā saucamos izsekošanas pikseļus, kas ir mazi attēli, kurus parasti lietotāji nespēj saskatīt, un kas darbojas līdzīgi kā sīkdatnes. Laika posms, kādu sīkdatnes tiek saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vai ierīcē, ir atkarīgs no pašu sīkdatņu iestatījumiem un arī no pārlūka iestatījumiem. Mēs uzglabājam no sīkdatnēm iegūtos datus ne ilgāk par vienu gadu.

6.1. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?
Sīkdatnes, ko izmantojam savā tīmekļvietnē, var iedalīt divos pamata veidos:
īstermiņa jeb sesijas sīkdatnes, kas tiek izdzēstas uzreiz pēc tam, kad beidzat apmeklēt mūsu tīmekļvietni;
ilgtermiņa jeb noturīgās sīkdatnes, kas paliek jūsu tīmekļa pārlūkā vai ierīcē noteiktu laika posmu vai līdz to manuālai izdzēšanai.
Sīkdatnes var arī iedalīt pēc to funkcijām:
nepieciešamās, kas ir tehniskās un funkcionālās sīkdatnes, kuras ir svarīgas tīmekļvietnes pamatfunkcijām. Bez šīm sīkdatnēm jūs nevarētu ielikt pirkumu grozā preces, noformēt pasūtījumu vai pieteikties savā klienta kontā;
analītiskās, kas mums palīdz palielināt lietotāju ērtības tīmekļvietnē, ļaujot izprast veidu, kā lietotājs izmanto tīmekļvietni. Tās ļauj mums arī analizēt dažādu tirdzniecības kanālu sniegumu; tirdzniecību veicinošās, kuras mēs izmantojam, lai personalizētu reklāmu saturu un pareizi mērķētu rādīšanu.
Praktiski iepriekšminētās sīkdatnes izmantojam, piemēram:
pareizai pirkumu groza darbībai, lai jūs varētu vienkārši un ātri noformēt savu pasūtījumu;
lai atcerētos jūsu pieteikšanās informāciju un tā nebūtu atkārtoti jāievada katru reizi;
lai vislabākajā veidā pielāgotu mūsu tīmekļvietni jūsu vajadzībām, pateicoties datplūsmas uzraudzībai, jūsu naviģēšanai tīmekļvietnē un izmantotajām funkcijām;
lai uzzinātu, kādas reklāmas jūs skatāties, un tādējādi nerādītu reklāmas par precēm, kuras jūs neinteresēs.
Atsevišķas sīkdatnes, tostarp to saturs, var uzkrāt informāciju, ko pēc tam var izmantot trešās personas un kas, piemēram, tieši atbalsta mūsu reklamēšanos (tā saucamās „trešo pušu sīkdatnes”). Piemēram, informācija par mūsu tīmekļvietnē pasūtītajām precēm var tikt nodota reklāmas aģentūrai, lai jūsu skatītajās tīmekļvietnēs varētu rādīt pielāgotus reklāmkarogus. Tomēr šīs sīkdatnes trešajām pusēm ir anonīmas, tas nozīmē, ka ar šiem datiem jūs nevar identificēt.

6.2. Kā jūs varat ierobežot sīkdatnes?
Sīkdatņu izmantošanas iestatījumi ir pieejami jūsu tīmekļa pārlūkā; lielākā daļa pārlūku pēc noklusējuma automātiski pieņem sīkdatnes. Jūsu tīmekļa pārlūks var pilnībā bloķēt vai ierobežot jūsu izvēlēto veidu sīkdatnes. Tomēr tas var arī ierobežot mūsu tīmekļvietnes darbību, un jūs nevarēsiet izmantot visas mūsu piedāvātās funkcijas, tostarp pieteikšanos savā klienta kontā.
Kā alternatīvu varat izmantot anonīmu pārlūka režīmu, kas pilnībā nenovērš sīkdatņu izmantošanu, bet gan labāk tās anonimizē un nesaglabā apmeklēto tīmekļvietņu vēsturi.
Informāciju par sīkdatņu iestatījumu iespējām var atrast turpmāk norādītajās saitēs, kā arī tīmekļa pārlūku dokumentācijā.
Tīmekļa pārlūks „Chrome”
Tīmekļa pārlūks „Firefox”
Tīmekļa pārlūks „Internet Explorer”

Efektīvs sīkdatņu pārvaldības rīks ir pieejams arī tīmekļvietnē https://www.youronlinechoices.com/lv/.

7. Kādas ir jūsu tiesības un kā varat tās īstenot?


Tāpat kā mums ir savas tiesības un pienākumi, apstrādājot personas datus, arī jums ir noteiktas tiesības, ko varat īstenot. Šīs tiesības ietver:

7.1. Piekļuves tiesības
Jums ir tiesības brīvi pieprasīt informāciju par jūsu personas datu apstrādi — kādus jūsu datus mēs apstrādājam, kādam mērķim un cik ilgi, kur mēs uzkrājam jūsu datus un kam tos nododam. Piekļuves tiesību ietvaros jūs varat arī prasīt mums nosūtīt jums arī apstrādātos datus strukturētā un mašīnlasāmā formātā. Mēs labprāt izveidosim datu kopiju pēc pareizas jūsu identitātes pārbaudes. Vienkārši nosūtiet savu pieprasījumu uz datu aizsardzības speciālista e-pasta adresi (turpmāk „DAS”) info@elektroniska-kaklasiksna.lv.

7.2. Labojumu tiesības
Ja pamanāt, ka apstrādātie personas dati ir nepareizi vai nepilnīgi, jums ir tiesības pieprasīt tos labot. Mēs labprāt izlabosim vai papildināsim jūsu datus bez nepamatotas kavēšanās. Vienkārši nosūtiet savu pieprasījumu uz DAS e-pasta adresi info@elektroniska-kaklasiksna.lv.

7.3. Dzēšanas tiesības
Dažos gadījumos jūs varat īstenot tiesības dzēst jūsu personas datus, kurus mēs apstrādājam. Mēs izdzēsīsim vai anonimizēsim jūsu personas datus bez nepamatotas kavēšanās. Tomēr tas neattiecas uz personas datiem, kas mums vajadzīgi, lai izpildītu ar likumu noteiktos pienākumus un paturētu datus, kas nepieciešami saskaņā ar likumu (piem., jau noformēta pakalpojuma apstrāde) vai mūsu likumīgo interešu aizsardzībai. Personas dati tiks iznīcināti arī tad, ja tie vairs nav nepieciešami norādītajam nolūkam vai ja jūsu personas datu uzglabāšana nav pieļaujama citu likumos noteiktu iemeslu dēļ. Jūs varat pieprasīt DAS dzēst jūsu personas datus, nosūtot vēstuli uz e-pasta adresi info@elektroniska-kaklasiksna.lv.

7.4. Tiesības ierobežot apstrādi
Dažos gadījumos jūs varat īstenot tiesības ierobežot jūsu personas datu, kurus mēs apstrādājam, apstrādi. Jūs varat pieprasīt, lai jūsu norādītos personas datus turpmāk neapstrādātu ierobežotu laika posmu. Jūs varat pieprasīt DAS ierobežot jūsu personas datu apstrādi, nosūtot vēstuli uz e-pasta adresi info@elektroniska-kaklasiksna.lv.

7.5. Pārnesamības tiesības
Jums ir tiesības no mums saņemt savus personas datus, kurus esat mums snieguši un mēs apstrādājam ar jūsu piekrišanu. Mēs sniegsim jums šos personas datus strukturētā un mašīnlasāmā formātā. Mēs labprāt izveidosim šos datus jums iepriekš minētajā formātā. Vienkārši nosūtiet savu pieprasījumu uz DAS e-pasta adresi info@elektroniska-kaklasiksna.lv.

7.6. Tiesības iebilst pret apstrādi
Jums ir tiesības iebilst pret personas datu apstrādi, kas notiek, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm. Ja tie tiek apstrādāti tirgvedības nolūkiem, mēs pārtrauksim personas datu apstrādi bez nepamatotas kavēšanās. Tomēr citos gadījumos mēs to darīsim, pamatojoties uz mūsu likumīgo interešu un jūsu tiesību un iemeslu pārskatīšanu. Jūs varat iebilst pret apstrādi, nosūtot savu pieprasījumu uz DAS e-pasta adresi info@elektroniska-kaklasiksna.lv.

7.7. Tiesības iesniegt sūdzību
Iepriekš noteikto tiesību un procedūru īstenošana nekādā veidā neierobežo jūsu tiesības iesniegt sūdzību kompetentā uzraudzības iestādē. Jūs varat īstenot šīs tiesības it īpaši tad, ja uzskatāt, ka mēs apstrādājam jūsu personas datus bez pilnvarojuma vai pārkāpjot vispārīgi saistošos tiesību aktus. Klientu sūdzības pieņem un izskata Datu valsts inspekcija, kuras reģistrētā adrese ir Blaumaņa iela 11/13, Rīga, LV-1011, Latvija.

8. Saziņa


Ja jums ir kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi par šīm pamatnostādnēm un jūsu personas datu apstrādi, jebkurā laikā varat sazināties ar datu aizsardzības speciālistu, rakstot vēstuli uz e-pasta adresi info@elektroniska-kaklasiksna.lv. Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts bez nepamatotas aizkavēšanās ne vēlāk kā 30 dienu laikā. Izņēmuma gadījumos, it īpaši, ņemot vērā jūsu pieprasījuma sarežģītību, mēs varam pagarināt šo laika ierobežojumu līdz diviem papildu mēnešiem. Tomēr mēs jūs informēsim par jebkādu šādu pagarinājumu un to attaisnojošajiem apstākļiem.
Alternatīvi varat sazināties ar mums pa pastu vai zvanot klientu apkalpošanas dienestam. Mūsu pasta adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs ir redzami šo pamatnostādņu kājenē.

Saziņas informācija:
OMNIVA EE (sorting center) – Packeta International
93297244 - elektroniska-kaklasiksna.lv
Perspektyvos g. 32
LT-52104, Kaunas (ex Ateities pl. 45B, Kaunas)

Klientu apkalpošanas dienests: +371 2870 3015 vai info@elektroniska-kaklasiksna.lv