Jaunumi no bloga

JAUTĀJUMI PAR PASŪTĪJUMIEM

Kā var samaksāt par precēm?

Jūs varat samaksāt trīs veidos:

- samaksa skaidrā naudā piegādes laikā
- maksājumu karti tiešsaistē izmantojot Comgate
- bankas pārskaitījumu

Kā ar pretenzijām?

Mēs piedāvājam standarta garantijas 24 mēnešu periodu un 36 mēnešus atsevišķām precēm. Ja neesat apmierināts ar mūsu produktu, lūdzu, vispirms sazinieties ar mums pa e-pastu: info@elektroniska-kaklasiksna.lv
90% sūdzību tiek atrisinātas vienas nedēļas laikā.

JAUTĀJUMI PAR MŪSU PRODUKTIEM

Kā izvēlēties apmācošo kaklasiksnu?

Pieņemot gala lēmumu, koncentrējieties uz kaklasiksnām, kas paredzētas Jūsu suņa izmēram. Produktu specifikācijās mēs norādām kaklasiksnas garumu, uz kuras uztvērējs ir novietots. Tāpat, noskaidrojiet, vai vēlaties ka uztvērējs būtu ūdensizturīgs un uzlādējams. Visām kaklasiksnām pamatfunkcijas ir vienādas, t.i., skaņa – vibrācija – impulss.

Kāda ir atšķirība starp ūdensizturīgu un lietus ūdensizturīgu?

Ūdensizturīgais dizains nozīmē, ka preci neliels lietus un dubļu daudzums neietekmēs. Ūdensizturīga kaklasiksna ir kvalitatīvāka – tā var izturēt peldēšanu un smagu lietu.

Cik ilgi darbojas baterija?

Tas ir atkarīgs no tā, cik bieži elektroniskā kaklasiksna tiek izmantota. Normālā darbībā, nomaināmās baterijas ilgst apmēram 30 dienas, uzlādējamās baterijas ilgst apmēram nedēļu.

Cik suņus varu apmācīt ar vienu elektronisko kaklasiksnas kontrolieri?

Iegādājoties papildus uztvērēju, Jūs uz raidītāja varat apmācīt vairākus suņus vienlaikus. Katram kaklasiksnas modelim mēs esam norādījuši, cik suņiem raidītāju var izmantot.

Vai, izmantojot elektroniskos impulsus, kaitēšu savam sunim?

Mēs varam regulēt elektronisko impulsu atbilstoši suņa izmēram. Dažas apmācību kaklasiksnas ir ar testa diodēm, uz kurām Jūs varat pārbaudīt impulsa stiprumu. Elektriskā izlāde ir ļoti vāja un nesāpīga, taču sunim tā ir nepatīkama. Vispirms ir ieteicams izmantot skaņas signālu, vibrāciju un tikai pēc tam elektrisko impulsu. Elektroniskās kaklasiksnas ir piemērotas tikai veseliem suņiem.

Vai tā nav cietsirdība pret suņiem, pielietojot elektronisko kaklasiksnu?

Ja elektronisko kaklasiksnu izmanto suņa sodīšanai, tad jā, tā būtu cietsirdība un ļaunprātīga izmantošana. Tāpat ir jāpatur prātā, ka apmācības kaklasiksna galvenokārt ir tikai rīks, kuru nevar aizstāt balss komandas un laiks, ko veltāt savam četrkājainajam draugam.

Vai suņa biezā spalva izraisa bažas?

Bez problēmām, iepakojumā ir 2 izmēru elektrodi pareizam kažoka pārklājumam. Elektrodiem ir jāpieskaras Jūsu suņa ādai.

Vai elektroniskā kaklasiksna ir piemērota arī mazākām šķirnēm?

Jā, it īpaši mazāka veida kaklasiksnas, piemēram, BENTECH D776.

Kādam suņu vecumam elektroniskās kaklasiksnas ir piemērotas?

Elektroniskās apmācības kaklasiksnas tiek izmantotas suņiem vecumā no 6 mēnešiem. Sunim jau būtu jāzina pamata paklausības komandas.

Kāpēc kaklasiksnas uztvērējā kaut kas itkā grab?

Tas ir kustības sensors. Dīkstāvē uztvērējs pārslēdzas uz baterijas taupīšanas režīmu. Šajā posmā raidītājs uz stimuliem nedarbojas. Tas tiek aktivizēts, līdzko uztvērējs atkal ir kustībā.

Cik precīzs ir kaklasiksnas diapazons?

Ir jāapzinās, ka norādītais diapazons ir domāts ideālos laika apstākļos un atklātā, līdzenā vietā. Ja tuvumā atrodas mājas, koki un citi traucējumi, signāla diapazons tiek samazināts.

Vai kaklasiksna darbojas arī aukstumā?

Zemākā temperatūrā kaklasiksna baterijas enerģiju izmanto vairāk. Aukstā laikā mēs iesakām to uzlādēt biežāk. Kaklasiksnām ar nomaināmām baterijām mēs iesakām iegādāties baterijas no kvalitatīviem zīmoliem.

Cik lielu izlādi rada elektrostatiskais impulss?

Vērtība svārstās apmēram starp 20-40V.

Vai varu izmantot elektronisku žogu kotedžā, kur nav elektrības?

Diemžēl mūsu piedāvājumā ir tikai žogi, kuru vadības bloks barojas no elektrotīkla.